Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Pomoc dla ofiary podpalacza z Piotrowa


W Piotrowie doszło do serii pożarów, które najprawdopodobniej są podpaleniami. Jedną z ofiar podpalacza jest starsza kobieta, która straciła budynek gospodarczy i cały zapas jedzenia dla zwierząt. Mieszkańcy proszą o pomoc.

Potrzebna pomoc!!! W nocy z wczoraj na dziś (5-6 lutego – przy. red.) spłonęła stodoła naszych znajomych z Piotrowa. Nie pomogło 8 zastępów straży pożarnej. Był to trzeci pożar w odstępie co 4 dni. Ten to ewidentne podpalenie, wcześniejsze zapewne też. Leciwa mama dwóch braci tak się przejęła, że wylądowała w szpitalu a jest po dwóch zawałach. Ze stodoły zostały zgliszcza jak na filmie.
Niczego dla siebie nie potrzebują ale została krówka i jałówka – bez jedzenia. Całe siano strawił pożar. Kochani jeśli Wy macie, albo znajomi, albo znajomi znajomych proszę wesprzyjcie ich sianem – w dosłownym tego słowa znaczeniu. Tylko ono jest najpilniejszą potrzebą. Dajcie mi znać my jakoś odbierzemy, jakoś to zorganizujemy. Proszę!

fot. Jakub Monterial / Tygodnik Gazeta Szamotulska


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+