Moje Wronki to lokalny portal informacyjny, który dostarcza aktualne i rzetelne wiadomości z regionu. Na stronie www.mojewronki.pl znajdziesz informacje z różnych dziedzin, takich jak polityka, kultura, sport, edukacja, zdrowie, biznes i wiele innych. Moje Wronki to portal dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z tym, co dzieje się w ich okolicy. Moje Wronki to także miejsce, gdzie możesz podzielić się swoją opinią, zadać pytanie, zgłosić problem lub zaproponować temat do artykułu. Moje Wronki to portal tworzony przez ludzi dla ludzi, który dba o jakość i obiektywizm swoich treści. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i dołączenia do naszej społeczności.

adres do korespondencji

ul. Szkolna 6/1
64-510 Wronki
e-mail: redakcja@mojewronki.pl

W celu skontaktowania się z nami, można skorzystać także z formularza, który znajduje się TUTAJ.

Karol Grajewski – redaktor naczelny

e-mail: kgrajewski@mojewronki.pl
Stara się mobilizować nas do pracy. Karol jest znawcą lokalnego sportu, świetnie orientuje się w tym, co aktualnie dzieje się na obiektach sportowych. Jego wyjątkową cechą jest to, że zawsze znajduje się w odpowiednim miejscu i czasie, to dzięki niemu o wielu wydarzeniach możemy napisać jako pierwsi.

Zuzanna Mikołajczak – korekta, redaktor

e-mail: zmikolajczak@mojewronki.pl
Polonistka. Zuzanna sprawdza i redaguje nasze teksty, często śmiejąc się z głupot, które wypisujemy. Stara się, żeby artykuły były zrozumiałe dla każdego i oczywiście były poprawne pod względem językowym. Uwielbia wyzwania i rozmowy z ciekawymi ludźmi.

Katarzyna Karzkowiak – korespondent

e-mail: kkarzkowiak@mojewronki.pl

Marcin Pomianowski – korespondent

e-mail: mpomianowski@mojewronki.pl

Byli redaktorzy:
Tomasz Moliński, Marta Hercka, Szymon Paluch, Emilia Renn, Maciej Erenc, Joanna Skóra, Artur Lorek, Tobiasz Chożalski, Waldemar Andrzejewski, Kamila Henschke, Bartłomiej Saguła, Małgorzata Ćwiertnia, Mateusz Józef Jędrzejczak, Jędrzej Skrzypczak, Radosław Grajewski, Zuzanna Citkowska, Adam Kaźmierczak, Jakub Maciejewski, Wiktoria Błajek, Julia Adamczak.

Założycielami portalu Wronczanie.pl byli Waldemar Andrzejewski i Tomasz Moliński.

Twórcami serwisu MojeWronki są: Małgorzata Ćwiertnia, Zuzanna Mikołajczak-Książek, Kamila Henschke, Karol Grajewski, Radosław Grajewski, Mateusz Jędrzejczak, Bartłomiej Saguła oraz Jędrzej Skrzypczak.