Moje Wronki to lokalny portal informacyjny, który dostarcza aktualne i rzetelne wiadomości z regionu. Na stronie www.mojewronki.pl znajdziesz informacje z różnych dziedzin, takich jak polityka, kultura, sport, edukacja, zdrowie, biznes i wiele innych. Moje Wronki to portal dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z tym, co dzieje się w ich okolicy. Moje Wronki to także miejsce, gdzie możesz podzielić się swoją opinią, zadać pytanie, zgłosić problem lub zaproponować temat do artykułu. Moje Wronki to portal tworzony przez ludzi dla ludzi, który dba o jakość i obiektywizm swoich treści. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i dołączenia do naszej społeczności.

adres do korespondencji

ul. Szkolna 6/1
64-510 Wronki
e-mail: [email protected]

W celu skontaktowania się z nami, można skorzystać także z formularza, który znajduje się TUTAJ.

Karol Grajewski – redaktor naczelny

e-mail: [email protected]
Stara się mobilizować nas do pracy. Karol jest znawcą lokalnego sportu, świetnie orientuje się w tym, co aktualnie dzieje się na obiektach sportowych. Jego wyjątkową cechą jest to, że zawsze znajduje się w odpowiednim miejscu i czasie, to dzięki niemu o wielu wydarzeniach możemy napisać jako pierwsi.

Zuzanna Mikołajczak – korekta, redaktor

e-mail: [email protected]
Polonistka. Zuzanna sprawdza i redaguje nasze teksty, często śmiejąc się z głupot, które wypisujemy. Stara się, żeby artykuły były zrozumiałe dla każdego i oczywiście były poprawne pod względem językowym. Uwielbia wyzwania i rozmowy z ciekawymi ludźmi.

Wiktoria Błajek – dziennikarz

e-mail: [email protected]

Wyjątkowa, młoda dziewczyna, postanowiła do nas dołączyć po warsztatach dziennikarskich, które odbyły się w jej szkole. Nie boi się trudnych tematów, wciąż się uczy i szuka nowych sposobów, aby być lepszym dziennikarzem.

Julia Adamczak – dziennikarz

e-mail: [email protected]

Młoda, pełna pasji wronczanka. Bardzo szybko się uczy i z miejsca udowodniła, że wie na czym polega dziennikarski fach. Jest wiceprzewodniczącą Młodzieżowej Rady Gminy Wronki. Bardzo interesuje się tym co dzieje się w naszej małej ojczyźnie i czego pragną jej rówieśnicy. Jako radna uczestniczy w wielu wydarzeniach społecznych we Wronkach, ale też sama je organizuje. Stara się kreować miasto tak, aby wszystkim mieszkańcom lepiej się tutaj żyło.

Jakub Maciejewski – dziennikarz

e-mail: [email protected]
Jeden z najmłodszych na pokładzie, nieoszlifowany diament, mamy nadzieję, że dzięki nam wypłynie na szerokie wody. Stara się być na bieżąco ze wszystkimi kulturalnymi wydarzeniami we Wronkach. Świetnie gotuje i zna się na roślinach, możliwe, że usłyszymy o nim jako o jednym z najlepszych architektów krajobrazu.

Byli redaktorzy:
Tomasz Moliński, Marta Hercka, Szymon Paluch, Emilia Renn, Maciej Erenc, Joanna Skóra, Artur Lorek, Tobiasz Chożalski, Waldemar Andrzejewski, Kamila Henschke, Bartłomiej Saguła, Małgorzata Ćwiertnia, Mateusz Józef Jędrzejczak, Jędrzej Skrzypczak, Radosław Grajewski, Zuzanna Citkowska, Adam Kaźmierczak.

Założycielami portalu Wronczanie.pl byli Waldemar Andrzejewski i Tomasz Moliński.

Twórcami serwisu MojeWronki są: Małgorzata Ćwiertnia, Zuzanna Mikołajczak-Książek, Kamila Henschke, Karol Grajewski, Radosław Grajewski, Mateusz Jędrzejczak, Bartłomiej Saguła oraz Jędrzej Skrzypczak.

2014-11-22