Zapraszamy na festiwal piosenki – „Przecież głos mam i ja”!

W czerwcu we Wronkach odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Przecież głos mam i ja”. Zapraszamy Was do wzięcia udziału!

Szkoła Muzyczna World of Music oraz Wroniecki Ośrodek Kultury organizują Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Wydarzenie jest skierowane do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 16 lat.

Mamy przyjemność zaprosić na Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Przecież głos mam i ja” WRONKI 2024. To wydarzenie, na którym młodzi artyści mają okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne i podzielić się swoją pasją do muzyki i śpiewu oraz zaprezentować się przed publicznością i jury, składającym się z doświadczonych profesjonalistów z branży muzycznej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Prócz niezapomnianych chwil na scenie i możliwości zaprezentowania swojego talentu, czekają na Ciebie nagrody oraz szansa na promocję swojej twórczości.

piszą organizatorzy

Patronat medialny nad festiwalem objął portal Moje Wronki. Po więcej informacji zapraszamy na stronę festiwalu – Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – „Przecież głos mam i ja.” 

Poniżej znajdziecie linki do regulaminu oraz kartę zgłoszeń.

Regulamin

Karta zgłoszeń