Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Gdzie będzie można nabyć Przepysznik Wroniecki


W końcu ukazał się Przepysznik Wroniecki, znajdziecie w nim przepisy na zupy, ciasta, dania główne i wiele innych – co najważniejsze autorstwa wronczan.

Publikacje będzie można nabyć we Wronieckim Ośrodku Kultury po oficjalnym spotkaniu z autorami przepisów, które zaplanowano na 19 stycznia. Wkrótce ma się pojawić informacja, kiedy dokładnie i za jaką kwotę będzie można kupić Przepysznik.
„Przepysznik…” właśnie się ukazał!!! Wkrótce trafi do autorów przepisów. Składam ogromne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do powstania publikacji. Kulinarna inicjatywa mieszkańców GMINY WRONKI podsumowana i zakończona. Dla mnie to radość przeogromna.poinformowała Sabina Jasińska, inicjatorka projektu

Przepysznik Wroniecki to książka składająca się z przepisów kulinarnych podanych przez osoby, które mieszkają lub przez wiele lat mieszkały w naszej gminie. Głównym celem jest promocja oraz dbałość o zachowanie lokalnych tradycji kulinarnych, a także pielęgnowanie i wzmocnienie więzi społecznych.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+