Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Złodziej złapany na gorącym uczynku


Rower naszej Czytelniczki prawie padł łupem złodzieja. Amator cudzej własności nie zdołał sforsować zabezpieczeń jednośladu i został ujęty. Teraz mieszkanka Wronek chce ostrzec i uczulić pozostałych użytkowników dwóch kółek.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek, mężczyzna próbował ukraść jeden z rowerów, stojących przy dworcu kolejowym we Wronkach. Czytelniczka nauczona swoim doświadczeniem z poprzedniej kradzieży, zabezpieczyła jednoślad solidnym zamkiem. Na tyle solidnym, że złodziej nie dał rady go przeciąć.Złodziej został złapany na gorącym uczynku przez straż miejską, a następnie przekazany wronieckiej policji. Teraz odpowie za swój występek.

Pani Katarzyna może mówić o szczęściu oraz mieć pewność, że pieniądze wydane na zabezpieczenie były trafną inwestycją. Inni nie mają tyle szczęścia i ich własność już nigdy do nich nie powróciła. Wronczanka relacjonując to, co się jej przydarzyło, pragnie zwrócić uwagę i uczulić innych właścicieli rowerów, aby je zabezpieczali. Kupno porządnego zabezpieczenia może uchronić Was przed znacznie wyższą stratą.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+