Bank Spółdzielczy we Wronkach - Konto za złotówkę

Czarni nie dali rady Sokołowi [FOTO]


Czarni Wróblewo ulegli Sokołowi Pniewy aż 0:4. Wróblewianie, mimo częstych okazji pod bramką rywali, nie zdołali ani razu ukłuć gości. Pniewianie natomiast byli konkretniejsi i zasłużenie wywieźli z Wróblewa trzy punkty.

W niedzielę do Wróblewa przyjechał lider zachodniej grupy ligi okręgowej. Po zwycięstwie nad Sokołem Rakoniewice przed tygodniem, wróblewianie przystąpili do meczu z pniewianami w dobrych nastrojach. Jednak zapał zespołu szybko się skończył, bo już w siódmej minucie goście wyszli na prowadzenie, a przed końcem pierwszego kwadransa było już 0:2 dla Sokoła.

Chęć odrabiania strat przez Czarnych szybko została zabita przez pniewian, którzy w dwie minuty po przerwie wyszli na trzybramkowe prowadzenie. Wróblewianie próbowali wielokrotnie trafić do bramki Sokoła, jednak ta sztuka im się nie udała. W końcówce dokonali tego natomiast goście, ustalając wynik spotkania na 0:4. Tego dnia na boisko we Wróblewie w barwach Sokoła wrócili Bartłomiej Graczyk i Marcin Chorzępa, zostało to wyraziście odnotowane przez część kibiców Czarnych.

Więcej na na stronie www.peryferiafutbolu.pl.

Dzisiejsza porażka jest trochę za wysoka dla mojego zespołu. Mieliśmy kilka sytuacji i w mojej ocenie zasłużyliśmy co najmniej na dwie bramki. Uważam, że Sokół Pniewy będzie faworytem tej ligi, mają ogromny potencjał w ofensywie. Brakowało u nich chyba kilku zawodników z Robertem Sobkowiakiem na czele. Uczulałem swoich zawodników na stałe fragmenty gry. Rzut karny trochę niepotrzebny, tym bardziej, że w tamtej sytuacji było podwojenie krycia. Druga bramka dla Sokoła po rzucie rożnym i brak naszej bramki do przerwy spowodowały taki, a nie inny przebieg meczu. To wszystko mogło się ułożyć w zupełnie inny sposób. Trzecia bramka na początku drugiej połowy praktycznie zabiła ten mecz. Naszym planem było strzelenie bramki w pierwszych 15 minutach drugiej połowy. Niestety nie udało się tego dokonać. Patrzymy na każdy kolejny mecz. W następnej kolejce gramy na własnym boisku z Orkanem Konarzewo i w tym meczu musimy zapunktować. Będzie to bardzo ciężki mecz, ponieważ Orkan jest takim zespołem, który strzela dużo bramek, a zarazem sporo ich traci. Trzeba się zmobilizować do treningów w przyszłym tygodniu, a w niedzielę zdobyć kolejne punkty.powiedział po meczu dla Peryferii Futbolu trener Czarnych, Patryk Niewiński.

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do fotogalerii
Czarni nie dali rady Sokołowi


Komentarze

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Przerwy w dostawie wody i prądu PRĄDU I WODY    GRUDZIEŃ
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy