Gwiazdy Amiki znowu na Leśnej

Gwiazdy Amiki Wronki ponownie zagrają na Leśnej. 8 września byli piłkarze wronieckiego klubu zmierzą się z pracownikami Amiki.

Paweł Kryszałowicz, Jacek Dembiński, Marek Zieńczuk, Jarosław Bieniuk, Bartosz Bosacki, Zbigniew Pleśnierowicz i inni dobrze znani we Wronkach piłkarze potwierdzili swój udział w towarzyskim meczu, który rozegrany zostanie w piątek na stadionie przy ulicy Leśnej. Dawne Gwiazdy KS Amica zmierzą się z reprezentacją pracowników Amica S.A.

W piątek Spółka Amica świętuje z okazji otwarcia Magazynu Wysokiego Składowania. Będzie temu towarzyszyła między innymi doroczna gala organizowana specjalnie dla załogi – w tym roku pod hasłem „Mierzymy Wysoko!” – podczas której rozegrany zostanie także mecz piłki nożnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Wronek, zwłaszcza kibiców, postanowiono umożliwić jego obejrzenie także osobom spoza grona zatrudnionych w Spółce.

Dzisiaj od godziny 14.00 i jutro od 8.00 rano w recepcji Hotelu Olympic będzie można odebrać bezpłatne bilety. Ich liczba jest limitowana w związku z ograniczona liczbą miejsc na trybunie wschodniej oraz przepisami Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych , dlatego też jedna osoba, która przyjdzie po odbiór, otrzymać może tylko dwa bilety. Trybuna wschodnia (wejście od ul. Leśnej) zostanie udostępniona tylko na czas meczu – organizatorzy proszą o jej opuszczenie po zakończeniu spotkania.

Mecz będzie miał charakter towarzyski. Rozpocznie się o godzinie 18.45, potrwa 40 minut (2 x 20). Amica zaprasza do kibicowania i cieszy się okazją do podzielenia z mieszkańcami Wronek swoim firmowym świętem.