Brzoskwiniowe popołudnie na Górce [FOTO]


To miał być festyn inny niż wszystkie i tak było. Mnóstwo owocowych smakołyków i wspaniałe animacje dla dzieci przyciągnęły na ul. Brzoskwiniową nie tylko mieszkańców Osiedla Na Górce.

Przy wejściu na ulicę Brzoskwiniową gości witały uśmiechnięte dziewczyny z koszykami pełnymi soczystych owoców. Po takim powitaniu każdy z ogromnym zainteresowaniem udawał się dalej i poznawał kolejne atrakcje przygotowane przez Zarząd Osiedla Na Górce w ramach „Brzoskwiniowego Zakończenia Wakacji”.

Oczywiście głównym bohaterem były brzoskwinie oraz zdrowe desery z owocami w roli głównej. Czas dla najmłodszych doskonale przygotowała grupa „Uciechowo” z Kalisza, niezliczone atrakcje wywoływały u wszystkich ogromną radość, nawet dorośli dali się wciągnąć do zabawy z bańkami mydlanymi i przeciąganiem liny.
Zainteresowaniem cieszyły się stoiska: państwa Dymków, na którym można było się dowiedzieć więcej o życiu pszczół i zakupić wroniecki miód, Strażackiego Klubu Krwiodawców OSP Przecław, z pysznymi przetworami i syropami. Można było również zakupić biżuterię i inne rękodzieło. Hitem okazał się Dziecięcy Pchli Targ, na którym najmłodsi mogli nauczyć się przedsiębiorczości i marketingu.

Pomysł Zarządu Osiedla Na Górce okazał się strzałem w dziesiątkę i doskonałym sposobem na rodzinne spędzenie niedzielnego popołudnia.

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do fotogalerii
Brzoskwiniowe popołudnie na Górce


Komentarze

Pomóżmy Jasiowi!
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzień dobry Wronki
Przerwy w dostawie
Przerwy w dostawie wody i prądu
PRĄDU I WODY
    Październik
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy