Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Chciał dokonać kradzieży idealnej, grozi mu 10 lat


Spalenie ubrań, w których włamał się do sklepu, nie pomogło zatrzymanemu w minionym tygodniu mieszkańcowi gminy Wronki. Podejrzewany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Sprawę wyjaśnia wroniecka dochodzeniówka.

W minionym tygodniu policjanci z Wronek otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do sklepu w miejscowości Chojno. Sprawca w nocy z 21 na 22 czerwca włamał się do sklepu i ukradł wyroby tytoniowe oraz pieniądze. Straty wstępnie oszacowane zostały na około 2000 zł.

Na miejscu policjanci wykonali niezbędne czynności procesowe, zabezpieczyli ślady oraz monitoring. Policjanci rozpytali okolicznych mieszkańców. W wyniku przeprowadzonych czynności natrafili na trop potencjalnego włamywacza.
Mężczyzna został zatrzymany jeszcze tego samego dnia. Podejrzewany, to 41-letni mieszkaniec gminy Wronki, który był już wcześniej karany za kradzieże z włamaniem. Dokładnie przeanalizował swoje wcześniejsze „wpadki” i tym razem chciał dokonać przestępstwa idealnego. Skradzione przedmioty schował na terenie cudzej posesji, a ubrania, w których się włamał, spalił w lesie.

Jak jednak widać, trudno o przestępstwo idealne. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty, a mężczyzna usłyszał zarzuty włamania. Grozi mu do 10 lat więzienia. Sprawę wyjaśnia wroniecka dochodzeniówka.

via sierż.sztab. Sandra Chuda / KPP Szamotuły


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+