Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Złota, Srebrna i Brązowa Wrona – Konkurs literacki


XXI wiek, istnieje wiele elektronicznych komunikatorów, ale aby z nich korzystać również potrzebna jest umiejętność prawidłowego pisania listów tradycyjnych, pisanych odręcznie. Potrafisz to robić? Zapewne potrafisz, więc mamy konkurs właśnie dla Ciebie!

XIV konkurs literacki dla młodzieży szkół podstawowych, gimnazjum oraz ponadgimnazjalnych z całego powiatu szamotulskiego o Złotą, Srebrną i Brązową Wronę. Konkurs organizowany jest przez WOK, a polega na napisaniu listu dla mamy, który miałby być wręczony z okazji Dnia Matki. List ma zostać napisany odręcznie piórem lub długopisem, na nie więcej niż 1 stronie A4, a że w jury stanie licząca 3 osoby załoga, to prace należy podsyłać w 3 egzemplarzach.
Prace ocenią:
Iwona Szmarcz – Wicedyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Przewodnicząca Jury.

Anna Kokot – dziennikarka, krytyk literacki, eseistka i prozaik. Sekretarz konkursu.

Jerzy Grupiński– Członek Zarządu Stowarzyszenia Pisarzy w Poznaniu. Inicjator konkursu.

Termin nadsyłania prac – 19 kwietnia br. Organizatorzy powiadomią wszystkich finalistów konkursu za pośrednictwem dyrekcji oraz zaproszą nagrodzonych i wyróżnionych na uroczystość finałową, która odbędzie się 12 maja br. o godz. 10:00, w sali kinowej we Wronkach.

Zachęcamy wszystkich wronieckich pisarzy – amatorów do wzięcia udziału w tym konkursie. Powodzenia!

 


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+