Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Turniej darta – Karczma zaprasza


Karczma Bracka zaprasza na Turniej Darta o tytuł Królowej i Króla Karczmy Brackiej. Wszystkich fanów popularnych lotek zapraszamy w niedzielę 19 lutego.

W darta grają zarówno profesjonaliści jak i amatorzy. To świetna rozrywka, która największą popularnością cieszy się w Wielkiej Brytanii, Irlandii, krajach skandynawskich i Holandii. Jednak w Polsce również ma swoich wielbicieli. Zadaniem graczy jest trafienie lotką w tarczę zawieszoną na ścianie, gracze mają po trzy rzuty, wykorzystują je naprzemiennie, a wygrywa ten, który jak pierwszy z ustalonego pułapu punktów (najczęściej 301 lub 501) zejdzie do zera.

Najlepsze w darcie jest to, że nawet jeśli nie masz pojęcia co to bull’s eye lub double-out i tak możesz się dobrze bawić.

Początek turnieju w Karczmie 19 lutego o godz. 18.00, chęć uczestnictwa należy zgłosić obsłudze lokalu. Dla uczestników organizatorzy przewidzieli nagrody-niespodzianki.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+