Samsung River Triathlon Series – przypominamy o utrudnieniach

Jutro we Wronkach odbędzie się Samsung River Triathlon Series. Organizatorzy informują o utrudnieniach. Między godziną 9:00-9:30. a 13. ulica Leśna między rondem a stacją benzynową oraz droga między Wronkami a Rzecinem będą zamknięte.

Organizatorzy informują: Będzie obowiązywał całkowity zakaz ruchu oraz zakaz parkowania między Wronkami a Jasionną i Rzecinem. Jednocześnie dziękują za wyrozumiałość, a także zachęcają do kibicowania i wspierania triathlonistów.

Osoby chcące przemieścić się pojazdami z Zamościa przez most będą musiały jechać przez Sieraków. Przeprawa promowa w Chojnie w niedzielę będzie nieczynna. Natomiast prom w Wartosławiu będzie funkcjonował. Strażacy będą asystować podczas pokonywania Warty.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2022-06-18