Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Szlachetna Paczka 2018 – weekend cudów za nami


Weekend cudów, emocji, wzruszeń…Trudno opisać emocje, które towarzyszą w magazynie Szlachetnej Paczki, jeszcze trudniej ubrać w słowa wzruszenie, którego doświadczają wolontariusze, gdy docierają z pomocą do Rodzin.

Aby mógł nadejść weekend cudów, wcześniej wykonywana jest ogromna praca. Rozmowy z Rodzinami, wybór tych bohaterskich, a później konsultacje z Darczyńcami. Natomiast od piątku 8 grudnia rozpoczęło się prawdziwe szaleństwo w magazynie Szlachetnej Paczki, który także w tym roku mieścił się w świetlicy OSP Wronki. Przywożono i rozwożono paczki, witano Darczyńców, wspólnie cieszono się każdą reakcją i łzami w obdarowanych Rodzinach. To kolejny rok, w którym nie tylko większość wolontariuszy to strażacy, ale cała jednostka OSP Wronki wspiera akcję.

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny w naszym mieście udało się zorganizować tak duży projekt, jakim jest Szlachetna Paczka. Ponownie ogromną odpowiedzialność wziął na siebie Bartosz Hodrych, który został liderem rejonu.

W imieniu wolontariuszy dziękujemy naszym rodzinom i przyjaciołom za pomoc przy organizacji tak dużego przedsięwzięcia.

Poniżej możecie zobaczyć naszą Paczkę w liczbach oraz jak wyglądał ten weekend oczami wolontariuszy.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+