Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Koncert charytatywny dla Kubusia w Obrzycku


Zespół Szkół w Mieście Obrzycko organizuje koncert charytatywny dla swojego ucznia Kuby Wojtkowiaka. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

Szanowni Państwo,
jeden z naszych uczniów – Jakub Wojtkowiak w lipcu zachorował na białaczkę limfatyczną. Uczniowie i nauczyciele bardzo to przeżywają. Czujemy się odpowiedzialni za wsparcie Kubusia i jego rodziców. Jeszcze w wakacje dzieci gromadziły się w szkole, żeby tworzyć dla niego motywacyjne laurki. Teraz uczestniczymy w zbiórce plastikowych nakrętek na jego rzecz i często przekazujemy chłopcu pozdrowienia. Jednak czujemy, że to za mało. Poza wsparciem psychicznym niezbędna jest realna pomoc finansowa. Dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować koncert charytatywny dla Jakuba Wojtkowiaka. Będzie to wydarzenie na dużą skalę i mimo czynnego zaangażowania wielu osób na co dzień związanych ze szkołą – rodziców, uczniów i nauczycieli, potrzebujemy także Państwa pomocy. Koncert odbędzie się 7.12.2018 r. w nowo wybudowanym budynku Urzędu Gminy Obrzycko. Przewidujemy występy naszych uczniów, zaproszonych grup tanecznych, a także artystów. W trakcie koncertu planujemy przeprowadzenie licytacji ofiarowanych fantów oraz zorganizowanie kramików tematycznych. W urzeczywistnienie zakładanego planu koncertu wkładamy własne siły lecz ze względu na brak środków finansowych nie jesteśmy w stanie zrealizować imprezy tak jakbyśmy chcieli, dlatego zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o dofinansowanie organizacji naszej imprezy. Zachęcamy również do ofiarowania fantów na licytację czy dołączenie się do współorganizowania koncertu.
Osoba do kontaktu:
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
Alicja Kaczmarek
Tel. 696 447 285 czytamy na stronie Zespołu Szkół na Facebooku

Serdecznie zachęcamy do udziału w koncercie, który odbędzie się 7 grudnia 2018 roku w budynku Urzędu Gminy Obrzycko o godz. 17:00.

 


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+