Wronki gościły utalentowanych młodzików [FOTO] [FILM]

W ostatnią sobotę listopada na hali Szkoły Podstawowej nr 3 odbył się turniej piłkarski Błękitni Cup. W zmaganiach wzięły udział drużyny z rocznika 2007.

Z zaproszenia Błękitnych Wronki skorzystało sześć klubów. Osiem zgłoszonych zespołów podzielono na dwie grupy. Rywalizowano o nagrody ufundowane przez koncern Amica S.A. Mecze stały na wysokim poziomie, piłka bardzo szybko wędrowała z nogi do nogi. Mimo młodego wieku rywalizujących zawodników, udało się zobaczyć wiele ciekawie skonstruowanych akcji zakończonych efektownymi bramkami.

Grupa A
Orlik II Kaźmierz
Błękitni Wronki
Jedynka Luboń
Noteć Czarnków

Grupa B
Orlik I Kaźmierz
Błękitni Owińska
SPN Szamotuły
Iras Czaplinek

Z grup awansowały zespoły Błękitnych Wronki, Noteci Czarnków, SPN-u Szamotuły i Irasu Czaplinek. Drużyny stanęły naprzeciwko siebie w półfinałach. Tam swoje mecze wygrali gospodarze turnieju oraz goście z Czarnkowa. W spotkaniu o trzecie miejsce Błękitni Owińska pokonali zespół z Szamotuł. Natomiast w finale wronczanie nie dali szans Noteci, zwyciężając 2:0.

Najlepszym strzelcem turnieju został Mateusz Łożyński z zespołu gospodarzy turnieju, zdobył pięć bramek. Najpewniejsze dłonie miał Norbi Kaczmarek z SPN-u Szamotuły, który zdobył tytuł bramkarza turnieju. Natomiast zdaniem trenerów wszystkich drużyn, najlepszym zawodnikiem był Albert Cichorek z Noteci Czarnków.

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do fotogalerii
Wronki gościły utalentowanych młodzików