Koncert charytatywny dla Kubusia w Obrzycku

Zespół Szkół w Mieście Obrzycko organizuje koncert charytatywny dla swojego ucznia Kuby Wojtkowiaka. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

Szanowni Państwo,
jeden z naszych uczniów – Jakub Wojtkowiak w lipcu zachorował na białaczkę limfatyczną. Uczniowie i nauczyciele bardzo to przeżywają. Czujemy się odpowiedzialni za wsparcie Kubusia i jego rodziców. Jeszcze w wakacje dzieci gromadziły się w szkole, żeby tworzyć dla niego motywacyjne laurki. Teraz uczestniczymy w zbiórce plastikowych nakrętek na jego rzecz i często przekazujemy chłopcu pozdrowienia. Jednak czujemy, że to za mało. Poza wsparciem psychicznym niezbędna jest realna pomoc finansowa. Dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować koncert charytatywny dla Jakuba Wojtkowiaka. Będzie to wydarzenie na dużą skalę i mimo czynnego zaangażowania wielu osób na co dzień związanych ze szkołą – rodziców, uczniów i nauczycieli, potrzebujemy także Państwa pomocy. Koncert odbędzie się 7.12.2018 r. w nowo wybudowanym budynku Urzędu Gminy Obrzycko. Przewidujemy występy naszych uczniów, zaproszonych grup tanecznych, a także artystów. W trakcie koncertu planujemy przeprowadzenie licytacji ofiarowanych fantów oraz zorganizowanie kramików tematycznych. W urzeczywistnienie zakładanego planu koncertu wkładamy własne siły lecz ze względu na brak środków finansowych nie jesteśmy w stanie zrealizować imprezy tak jakbyśmy chcieli, dlatego zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o dofinansowanie organizacji naszej imprezy. Zachęcamy również do ofiarowania fantów na licytację czy dołączenie się do współorganizowania koncertu.
Osoba do kontaktu:
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
Alicja Kaczmarek
Tel. 696 447 285 czytamy na stronie Zespołu Szkół na Facebooku

Serdecznie zachęcamy do udziału w koncercie, który odbędzie się 7 grudnia 2018 roku w budynku Urzędu Gminy Obrzycko o godz. 17:00.