Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Diana gotowa do adopcji!


Pamiętacie suczkę, której pomogła wroniecka rodzina Królów? Diana przebywa obecnie w schronisku w Jędrzejewie i jest już gotowa do adopcji!

Gdy nasz redaktor zauważył na Facebooku informację o błąkającym się psie w okolicach Jasionny, nie tylko zamieściliśmy informację na naszej stronie, ale pojechaliśmy poszukać zguby. Przed miejscowością Smolary spotkaliśmy rodzinę, która zaopiekowała się błąkającym zwierzakiem. Całą historię opisaliśmy w artykule Wspaniała postawa wronczan – piesek uratowany! 

Dzisiaj wiemy już, że suczka Diana, bo tak nazwała ją rodzina Królów, jest gotowa do adopcji. Szukamy dla niej odpowiedzialnych właścicieli, suczka jest bardzo przyjazna, ale z pewnością niejedno już przeszła i potrzebuje spokojnego, dobrego domu.

Wroniecka rodzina uratowała sunię, może wronczanie zapewnią jej kochający dom? Numer suczki w schronisku to F-553, znajdziecie ją na stronie schroniska TUTAJ.

Tak Diana wyglądała, gdy ją znaleźliśmy niedaleko miejscowości Smolary.

Dziś zadbana sunia, czeka w schronisku na kochającą rodzinę.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+