Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Pobili się o dziewczynę, grozi im więzienie


Wroniecka policja zatrzymała dwóch wronczan, którzy są podejrzewani o pobicie swojego rówieśnika. Według ustaleń policji powodem sprzeczki miała być dziewczyna. Zatrzymanym grozi do 3 lat więzienia.

W minioną sobotę 12 maja, policjanci z Komisariatu Policji we Wronkach otrzymali zawiadomienie o tym, że dwóch mężczyzn pobiło 24-latka. Do zdarzenia doszło w okolicach ulicy Leśnej. Pokrzywdzony znał sprawców pobicia. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, przyczyną zajścia mogła być kłótnia o sytuację związaną z dziewczyną jednego z nich.
Dochodzeniowcy przesłuchali zgłaszającego, wykonali oględziny obrażeń, których doznał oraz ustalili i przesłuchali część świadków zdarzenia. W ten sposób policjanci zebrali pierwsze dowody w sprawie.

Wronieccy patrolowcy pojechali zatrzymać podejrzanych o pobicie. Byli to dwaj mieszkańcy gminy Wronki w wieku 24 oraz 19 lat. Mężczyźni zostali przesłuchani. Usłyszeli zarzuty pobicia. Jeden z podejrzanych nie przyznał się do zarzucanego czynu.

Sprawę wyjaśniają policjanci z Wronek. Za pobicie polskie prawo przewiduje do 3 lat więzienia.

via mł.asp. Sandra Chuda / KPP Szamotuły


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+