Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Uwaga na bankowych oszustów!


W czwartek do mieszkańców Wronek przyszli dwaj mężczyźni podszywający się pod przedstawicieli jednego z banków. Na szczęście wronczanie zachowali ostrożność i nie dali się oszukać. Ostrzegamy przed ponownymi próbami oszustw.

Jak relacjonuje nasza Czytelniczka, dziś przed południem do jej drzwi zapukali dwaj mężczyźni. Przedstawili się jako przedstawiciele banku PKO i posiadali dane osobowe naszej Czytelniczki. Drzwi otworzył mąż mieszkanki Wronek. Na pytanie, w jakiej sprawie przyszli, ci mieli stwierdzić, że chcą aby wronczanka podpisała dokumenty o jakiś weksel. Zapowiedzieli, że pojawią się ponownie, jak wronczanka będzie już w domu. Jednak nie przyszli.
Przestrzegamy przed możliwością ponownej próby oszustwa. Przychylamy się do zdania naszej Czytelniczki, że warto uczulić starsze osoby, aby niczego nie podpisywały. Wszystkie dokumenty związane z bankiem należy podpisywać tylko i wyłącznie w placówkach.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+