Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Pomóżmy legendzie Amiki!


Ilu z nas cieszyło się po bramkach Pawła Kryszałowicza? Przed laty dawał nam wiele radości, grając w barwach Amiki. Teraz on potrzebuje naszej pomocy. Lekarze zdiagnozowali u niego raka, a koszt leczenia jest duży.

Paweł jest byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej, całe swoje życie poświęcił footballowi. Trenował od dziecka, aby zrealizować swoje największe marzenie-grę z orzełkiem na piersiach. Wszystko było podporządkowane temu celowi. Po drodze musiał pokonać wiele trudności i zmierzyć się z niejedną kontuzją. Ostatnio usłyszał diagnozę lekarza – rak jelita.

Jest już po pierwszym zabiegu, ale przed nim najważniejszy mecz życia! Paweł gra o swoją rodzinę, przyszłość, Paweł gra teraz o życie! Nie raz powtarzał, że piłkarzem jest się całe życie, ponieważ to bardziej kwestia charakteru niż wykonywanego zawodu. Udowadnia to szczególnie teraz, gdy choroba spadła znienacka, podstępnie, w trudnej sytuacji, która wielu z nas by załamała. Paweł się nie poddaje, nie interesuje go gra na niebieskim stadionie – on woli zieloną murawę.

Przed Pawłem ciężkie leczenie onkologiczne, które chce wzmocnić metodami naturalnymi. Chce połączyć obie terapie, aby żyć, dlatego dziś potrzebuje Cię w swojej drużynie! Zbieramy środki na suplementację, leczenie metodami naturalnymi, które zwiększą szansę na wyzdrowienie oraz na wyjazd Pawła do specjalistycznej kliniki w Meksyku lub w Niemczech. Dziś czas jest niezwykle cenny, liczy się każda godzina, każdy dzień.

Prosimy Was o wsparcie i przekazywanie środków na leczenie Pawła. Za każdą wpłatę i udostępnienie serdecznie dziękujemy. Dołącz do naszej drużyny!!!piszą organizatorzy Zbiórki dla Kryszała
Jak można pomóc? Wystarczy wejść na stronę Pomagam.pl – Zbiórka dla Kryszała i wpłacić dowolną kwotę. Naprawdę każda złotówka ma znaczenie. Nie ma znaczenia, ile wpłacicie. Każdy, choćby najdrobniejszy datek przybliży Pawła do wygrania tego meczu. Tym razem to on potrzebuje naszego wsparcia.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+