Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Brak rozsądku w jeździe jednokierunkową


Skontaktował się z nami Czytelnik, który był świadkiem niebezpiecznego zdarzenia i ostrzega przed piratem drogowym. Kierowca czarnego mercedesa kombi jechał ulicą Szkolną pod prąd. Jak wynika z obserwacji, robił to już wielokrotnie, nie robiąc sobie nic z zasad zdrowego rozsądku i prawa drogowego.

Jak informuje nasz Czytelnik, w poniedziałek (29 stycznia) o godzinie 17:07, będąc na Rynku we Wronkach, zauważył czarnego mercedesa kombi, jadącego pod prąd ulicą Szkolną. Pojazd zmierzał od strony muzeum w kierunku Rynku, by następnie skręcić w ulicę Poznańską. Na wąskiej ulicy Szkolnej omal nie doszło do zderzenia z samochodem, jadącym od strony Sierakowa.

Pragnę nadmienić, że sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie z udziałem tego mercedesa. Proszę o pomoc w ustaleniu kierowcy mercedesa i przekazanie sprawy na policję. Dodam, że z lewej strony na wysokości piekarni (widać na zdjęciu), szła osoba z dwójką małych dzieci. Gdyby mercedes jechał chwilę później, mogłoby dojść do tragedii.

Sprawę przekazaliśmy Policji.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+