Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018


 


Przejechał na czerwonym i potrącił kobietę


Obywatelka Ukrainy została przewieziona do szpitala w wyniku potrącenia, do którego doszło dziś rano na przejściu dla pieszych przy ulicy Chrobrego.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 6. na skrzyżowaniu ze sygnalizacją świetlną przy ulicy Bolesława Chrobrego. Podczas przechodzenia przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych, obywatelka Ukrainy została potrącona przez nadjeżdżający pojazd marki Citroen. Na miejscu zjawiła się policja, a także pogotowie ratunkowe. Piesza została przewieziona do szpitala, na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.
Z ustaleń policji wynika, iż kierujący Citroenem nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej, w wyniku czego potrącił pieszą. Na szczęście kobiecie nic się nie stało, więc sprawa została zakwalifikowana jako kolizja.informuje portal Moje Wronki, mł.asp. Sandra Chuda z KPP Szamotuły

Za spowodowanie kolizji mieszkaniec powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, który kierował citroenem, został ukarany mandatem karnym.


Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

53 dni 6 godzin 25 minut 41 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+