Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Błękitni wywalczyli srebrny medal


Wielki sukces odniosła drużyna młodzików Błękitnych Wronki. Wronczanie zdobyli srebrny medal na ogólnopolskich mistrzostwach Mała Piłkarska Kadra Czeka, odbywających się w Zamościu.

Drużyna MKS Błękitni Wronki reprezentowała województwo wielkopolskie na siódmej edycji ogólnopolskiego turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka. Po wywalczeniu awansu na szczeblu wojewódzkim, zespół młodzików udał się do Zamościa.

Wielkie gratulacje dla Chłopaków, którzy wykazali się prawdziwym profesjonalizmem na boisku i poza nim. W każdym meczu zostawiali serce na boisku. Przez wielu obserwujących mecze, uważani za najlepiej grający zespół turnieju. Dla Nas jesteście Mistrzami Polski! Gratulacje również dla organizatorów tego wyjazdu, trenerów Myszkowskiego i Hoffmanna, którzy doprowadzili zespół do finałowego turnieju.piszą Błękitni Wronki w swojej relacji

Wyniki w fazie grupowej
Błękitni Wronki (Wielkopolska) – Lubelskie 3:1
Błękitni Wronki (Wielkopolska) – Podlaskie 7:1
Błękitni Wronki (Wielkopolska) – Pomorskie 1:1
Półfinał
Błękitni Wronki (Wielkopolska) – Świętokrzyskie 3:0

Finał
Błękitni Wronki (Wielkopolska) – Opolskie 0:1

W drużynie Błękitnych wystąpili: Marcinczak, Klessa, Starzyński, Stachowiak, Hibner, Michalak, Dymek, Komarnicki, Jezierski, Juracki.

fot. Błękitni Wronki


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+