Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Jubileusz OSP – utrudnienia w ruchu


Jutro, w sobotę 24 czerwca, ważny dzień dla OSP Wronki. Odbędą się główne obchody Jubileuszu 160-lecia wronieckiej jednostki. W związku z obchodami wystąpią utrudnienia w ruchu.

Wronieccy strażacy apelują do Mieszkańców o wyrozumiałość. W godzinach od 9.00 do 16.00 mogą występować utrudnienia w ruchu w okolicy strażnicy OSP.

Prosimy również o przeparkowanie aut, które znajdują się przy sklepie meblowym, naprzeciwko klasztoru. Od godziny 12.00 parkingi przy sklepie meblowym oraz przy Wyższym Seminarium Duchownym zostaną udostępnione jednostkom uczestniczącym w obchodach Jubileuszu.

Jednocześnie wszystkich Mieszkańców serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania. Będzie można odwiedzić wystawę jubileuszową, wziąć udział w uroczystym apelu, a także kibicować Druhnom i Druhom w zawodach sportowo-pożarniczych. Ponadto w Olszynkach będą czekać atrakcje dla najmłodszych. Szczegóły na plakacie poniżej.


23 czerwca 2017
Zuzanna Mikołajczak-Książek

Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+