Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Ada Janowicz przygotowuje się do Mistrzostw Świata sztafet


IIAF World Relays 2017 jest już trzecią edycją MŚ sztafet. Całe sportowe widowisko zaplanowane jest na 22-23 kwietnia w Nassau.

Kiedy skończyły się Mistrzostwa Europy w Belgradzie, reprezentantka Polski razem z seniorską kadrą zaczęła przygotowywać się do letniego sezonu w Potchefstroom. Jednak nie skończyło się tylko na tych przygotowaniach, ponieważ nasza reprezentantka nie spoczęła na laurach i w chwili obecnej przebywa ona na kolejnym obozie. Tym razem Janowicz ma treningi przygotowawcze w Bradenton – mieście, które znajduje się w stanie Floryda. Ten obóz ma na celu przygotować Adriannę do IIAF World Relays. Osiągnięcie dobrych wyników Adrianny sprawiło, iż została powołana do reprezentacji Polski.
Warto również wiedzieć, że Ada jest tzw. „wisienką na torcie”, ponieważ jest ona jedyną młodzieżówką uczestniczącą w sztafecie 400m i prawdopodobnie będzie startować z 3 zmiany. W sztafecie, w której biegnie Polka, najlepsi biegacze będą mieli możliwość zdobycia bezpośredniej kwalifikacji do startu w 16. MŚ IIAF, które zaplanowane są na sierpień. Odbędą się one w Londynie.

Za Adę i jej koleżanki z reprezentacji trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+