Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Pogrzeb, awantura i prokuratura


Niecodzienną sprawą zajmowała się wroniecka policja i Prokuratura Rejonowa w Szamotułach. W zeszłym tygodniu śledczy musieli zabezpieczyć ciało zmarłej wronczanki znajdujące się w… kaplicy cmentarnej, które tego dnia miało spocząć w grobie.

Prokuratura Rejonowa w Szamotułach badała sprawę możliwego nieumyślnego spowodowania śmierci mieszkanki Wronek, która zmarła w zeszłym tygodniu, a kilka dni później miał się odbyć jej pogrzeb. Jednak do uroczystości nie doszło. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, między członkami rodziny zmarłej kobiety miało dojść do scysji. Najprawdopodobniej przyczyną spięcia były kwestie majątkowe.
Do Prokuratury Rejonowej w Szamotułach w dniu pogrzebu spłynęło zawiadomienie, że w śmierć kobiety mogły być zaangażowane osoby trzecie. Śledczy zaczęli badać tę sprawę. Sierżant sztabowa Sandra Chuda potwierdziła w rozmowie z portalem mojeWronki.pl, że funkcjonariusze zabezpieczyli ciało, spoczywające w kaplicy na cmentarzu parafialnym we Wronkach.

W poniedziałek zapytaliśmy Monikę Turską-Nowak z Prokuratury Rejonowej w Szamotułach o okoliczności śmierci zmarłej mieszkanki Wronek. Śledcza potwierdziła, że badano przez nich tę sprawę z artykułu 155 Kodeksu Karnego (nieumyślne spowodowanie śmierci człowieka). Dodała także, że po przeprowadzeniu odpowiednich czynności, wykluczono udział osób trzecich w śmierci kobiety.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+