Okręgi wyborcze

Tabela podziału na okręgi wyborcze nie jest jeszcze oficjalna.
Po uchwaleniu jej przez naszych radnych musi zostać jeszcze zatwierdzona przez komisarza wyborczego.

Nr. porządkowy
Zakres
1 Wronki, ulice: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Dworcowa, Jabłoniowa, Morelowa, Nowowiejska, Orzechowa, Towarowa, Wiśniowa.
2 Wronki, ulice: Al. Wyzwolenia, Azaliowa, Działkowa, Graniczna, Jaśminowa, Kameliowa, Kwiatowa, Nowa, Piękna, Radosna, Różana, Sadowa, Ukośna, Waniliowa, Warzywna, Wiatraczna, Wiosenna, Wspólna, Zaułek;
Nowa Wieś, ulice: Miodowa, Słonecznikowa.
3 Wronki, ulice: Dr I. Zimniaka, Kościelna, Kręta, Krótka, Plac Wolności, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Rynek, Sierakowska, Spokojna.
4 Wronki, ulice: B. Chrobrego, Garncarska, Klasztorna, Kościuszki, Mickiewicza 1-15, 23-53 nieparzyste, Podgórna, Rzeczna, Szkolna, Szpitalna, Wodna, Zwycięzców; Os. Mieszka I.
5 Wronki, ulice: Lipowa, Niepodległości, Partyzantów, Polna, Ratuszowa; Os. Staszica.
6 Wronki, ulice: Mickiewicza od 20 parzyste do końca, od 53a nieparzyste do końca, Słoneczna; Os. Borek 1A – 1E, 10A-13, Os. Słowackiego.
7 Wronki, ulice: Cienista; Os. Borek 2A-8F, 14 do końca, Os. Słowiańskie.
8 Wronki, ulice: Brzozowa, Dębowa, Gajowa, Klonowa, Łąkowa, Ogrodowa, Pogodna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zacisze.
9 Wronki, ulice: Jana Pawła II, Bukowa, Grabowa, Jaworowa, Leśna, Łowiecka, Myśliwska, Nadbrzeżna, Nadwarciańska, Piaskowa, Przesmyk, Rolna, Rzecińska.
10 Miejscowości: Aleksandrowo, Borek, Jasionna, Krasnobrzeg, Nadolnik, Nowy Kraków, Obelzanki, Piła, Popowo, Smolnica, Stróżki, Szklarnia, Winnogóra.
11 Miejscowości: Huby – Oporowo, Nowa Wieś, ulice: Boczna, Górna, Kasztanowa, Lipowa, Młodych, Parkowa, Staromiejska, Szamotulska, Szkolna, Topolowa; Samołęż, Warszawa.
12 Miejscowości: Ćmachowo, Marianowo, Stare Miasto, Wierzchocin.
13 Miejscowości: Biezdrowo, Olin, Pierwoszewo, Pożarowo, Wartosław.
14 Miejscowości: Dąbrowa, Głuchowo, Józefowo, Karolewo, Kłodzisko, Lubowo, Łucjanowo, Olesin, Pakawie, Wróblewo
15 Miejscowości: Chojno – Błota Małe, Chojno – Błota Wielkie, Chojno – Młyn, Chojno – Wieś, Dębogóra, Głuchowiec, Gogolice, Kobus, Lubowo Drugie, Lutyniec, Maszewice, Mokrz, Pustelnia, Rzecin, Samita, Szostaki, Tomaszewo, Zdroje.

Poniżej znajduje się wizualizacja powyższej tabeli na mapie.
Podział ten nie jest maksymalnie dokładny, mogą występować rozbieżności.

Okręgi wyborcze
~kliknij by powiększyć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.