Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Monika Kozber – kandydatka do Rady Powiatu Szamotulskiego


Kolejną osobą, która nadesłała nam przedstawienie swojej postaci jako kandydatka do Rady Powiatu Szamotulskiego jest Pani Monika Kozber.

Lista nr 16, miejsce na liście 4
Szanowni Wyborcy.
Jesteśmy blisko siebie od lat. Mieszkam od urodzenia we Wronkach. Jestem Państwa sąsiadką, uczyłam Państwa dzieci, pomagałam rozwiązywać ludzkie problemy pracując społecznie. Teraz proszę o Wasz głos w wyborach samorządowych, abym mogła lepiej zadbać o nasze wspólne, ludzkie sprawy.

DLACZEGO WARTO NA MNIE GŁOSOWAĆ :

JESTEM JEDNĄ Z WAS:
Razem z mężem Ireneuszem wychowuję 12 letniego syna Jakuba i 7 letnią córkę Zosię. Wiem, co oznaczają codziennie starania kobiety o godzenie życia zawodowego z prowadzeniem gospodarstwa domowego i dbałością o dorastające dzieci.

POTRAFIĘ ROZMAWIAĆ Z LUDŹMI:
Przez 17 lat rozwiązywałam problemy wychowawcze, budowałam relacje między uczniami, rodzicami i nauczycielami, pełniąc funkcję pedagoga w Zespole Szkół Nr 2 im. S. Konarskiego we Wronkach oraz ucząc przedmiotu: wychowanie do życia w rodzinie .

MAM DOŚWIADCZENIE W PRACY NA RZECZ SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ:
Przez 16 lat aktywnie pracowałam w Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Wronkach i przez pięć lat pracowałam jako Kurator Społeczny przy Sądzie Rejonowym w Szamotułach, opiekując się m.in. rodzinami z kłopotami bytowymi w naszej gminie.

BĘDĘ AKTYWNĄ RADNĄ POWIATOWĄ:
Podczas działalności w Radzie Powiatu skupię się na poprawie systemu opieki zdrowotnej i poziomu bezpieczeństwa. Będę wspierała inicjatywy pozyskiwania z zewnątrz lekarzy specjalistów oraz wspieranie kompleksowego planu budowy dróg, chodników i ścieżek rowerowych oraz rozbudowa sieci oświetlenia na drogach publicznych.


2 listopada 2010
Redakcja

Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

54 dni 3 godzin 52 minut 23 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+