Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Już dzisiaj będziecie mogli wybrać rodzinę, której pomożecie


Od dzisiaj każdy będzie mógł wybrać Rodzinę, której chce pomóc. 17 listopada została otwarta BAZA RODZIN Szlachetnej Paczki. Rejon Wronki pomaga już po raz czwarty.

Wolontariusze

Jak co roku czekało na nich wielkie wyzwanie. Musieli odwiedzić wszystkie zgłoszone Rodziny i wybrać te, które odznaczają się bohaterską postawą. Co to znaczy? Szlachetna Paczka jest formą nagrody dla Rodzin, które mimo trudnej sytuacji starają się robić wszystko, aby sobie poradzić. Paczka ma być dla nich impulsem do zmiany i nadzieją na lepsze jutro.

Baza Rodzin

Została otwarta 17 listopada, znajdują się w niej historie Rodzin, które walczą, mimo przeciwności, o to, by każdego dnia było lepiej. W historii znajdziecie informacje o tym, dlaczego Rodzinie jest trudno i na czym polega jej piękno oraz bohaterska postawa. Dowiecie się również, czego najbardziej dzisiaj potrzebują. Każdy może wybrać Rodzinę, której chce pomóc.

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

Tak jak my, wolontariusze, działamy w zespole, tak i darczyńcy mogą stworzyć zespół, który wspólnie przygotuje prezent dla wybranej Rodziny. To świetna okazja, by zjednoczyć swoją rodzinę i przyjaciół, zachęcić ich do wspólnej pomocy.

Rejon Wronki i okolice

W tym roku po raz czwarty Wronki mają swój własny rejon. To znaczy, że w Bazie Rodzin znajdziecie Rodziny z Wronek i prawie całego powiatu szamotulskiego. Oczywiście zachęcamy do pomocy Rodzinom, które są najbliżej nas. Nie mamy wątpliwości, że jest to okazja, aby pokazać lokalną solidarność.

Gdzie szukać?

Bazę Rodzin z całej Polski znajdziecie TUTAJ.

Bazę Rodzin z naszego rejonu znajdziecie TUTAJ.

W razie pytań można kontaktować się przez stronę Szlachetnej Paczki na Facebooku, którą znajdziecie TUTAJ.


17 listopada 2018
Zuzanna Mikołajczak-Książek

Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+