Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Uszkodzona linia trakcyjna


Na odcinku linii kolejowej między Wronkami a Mokrzem doszło do uszkodzenia sieci trakcyjnej. Służby pracują nad usunięciem awarii.

W środę około godziny 13., na odcinku linii kolejowej E59 między Wronkami a Mokrzem doszło do uszkodzenia sieci trakcyjnej. O zajściu poinformowano służby kolejowe, a także Straż Ochrony Kolei i Policję. Jeden z naszych Czytelników zaobserwował jadących SOK-istów przez miasto z włączonymi sygnałami ostrzegawczymi. Funkcjonariusze mieli za zadanie sprawdzić, czy nie doszło do kradzieży elementów trakcji.

Służby nie wykryły śladów działalności amatorów różnego rodzaju metalów. Mł.asp. Sandra Chuda z KPP Szamotuły w rozmowie z portalem mojeWronki.pl powiedziała, że do uszkodzenia najprawdopodobniej doszło bez udziału osób trzecich. Kolejarze w dalszym ciągu pracują nad usunięciem problemu. Czasowo mogą występować opóźnienia w ruchu pociągów. Na szczęście tylko kilku lub kilkunastominutowe.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+