Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018


 


Operetkowy wieczór walentynkowy [FOTO]


Romantyczna kolacja, kino, kawiarnia… W tym roku do wielu opcji spędzenia wieczoru walentynkowego we Wronkach dołączył koncert operetkowy „Jeżeli kochać to nie indywidualnie” w wykonaniu artystów scen poznańskich.

Fabryka sztuki i soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu przenieśli licznie zgromadzoną wroniecką publiczność do świata operetki i najpopularniejszych utworów operowych. Motywem przewodnim była miłość, jej różne odcienie, skomplikowane relacje pomiędzy ludźmi, darzącymi się uczuciem. Najbardziej należy docenić w koncercie równowagę pomiędzy humorystycznymi dialogami (Tomasz Raczkiewicz po raz kolejny udowodnił, że świetnie potrafi rozbawić publiczność) a utworami, wykonanymi na wysokim poziomie. Zarówno ci, którzy tego wieczoru przyszli do Dużej Sali WOK-u, aby się rozerwać, jak i ci, którzy chcieli posłuchać najbardziej znanych światowych arii, z pewnością nie wyszli z koncertu zawiedzeni.

Wspomniany Tomasz Raczkiewicz – kontratenor, solista poznańskiej opery – nie tylko czarował publiczność poczuciem humoru, ale także swoim głosem. Z przyjemnością słuchało się Arii Sandora z „Barona cygańskiego” Straussa czy „O sole mio” – piosenki neapolitańskiej w wykonaniu Marka Szymańskiego – tenora, solisty Teatru Wielkiego w Poznaniu. Swoim głosem zauroczyła publiczność Magdalena Stefaniak, mogliśmy usłyszeć w jej wykonaniu „Co się dzieje, oszaleję” z „Księżniczki Czardasza”, a także wspaniałe duety z Markiem Szymańskim. Razem z Tomaszem Raczkiewiczem koncert prowadziła Agnieszka Mazur, a artystom akompaniował Paweł Mazur.


Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

50 dni 11 godzin 50 minut 2 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+