Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Orliki mistrzami i z awansem [FOTO]


Po zwycięstwie nad Sokołem Pniewy drużyna orlików Błękitnych została mistrzem swojej grupy i awansowała do grupy mistrzowskiej III ligi okręgowej.

Efektownym zwycięstwem na zakończenie sezonu popisał się zespół orlików Błękitnych Wronki. Podopieczni Mateusza Stawujaka pokonali Sokoła Pniewy 9:3 i przypieczętowali swój awans o szczebel wyżej w rozgrywkach okręgowych. Młodzi zawodnicy zdobyli w 10 kolejkach 27 punktów, strzelając swoim rywalom 79 bramek i tracąc 23.

W części grup nie są znane jeszcze rozstrzygnięcia. W grupie mistrzowskiej Błękitnym przyjdzie zmierzyć się z zespołami: Sokół/Calcio Mieścisko, Lider Swarzędz, AP Dębiec, Pogoń Książ Wielkopolski,, Red Box Suchy Las, UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, AP Reissa II Opalenica, Avia II Kamionki, Przemysław Poznań, NKS Niepruszewo lub LPFA I Bułgarska Poznań. Zważywszy na ilość zespołów, Wielkopolski Związek Piłki Nożnej może dokonać podziału na dwie grupy.
Miłym akcentem po zakończeniu niedzielnego spotkania był poczęstunek zorganizowany przez Klub kibica-rodzica drużyny wronieckich orlików. Rodzice młodych piłkarzy są na tyle zaangażowani w rozwój i sukcesy swoich pociech, że nawet zaprojektowali własne koszulki – oczywiście obowiązkowo w błękitnym kolorze i napisem Klub kibica-rodzica właśnie.

Dla zawodników obu drużyn przygotowano ciepłą herbatę oraz posiłek. Sami zawodnicy odczuwają najważniejszą rzecz w grze w piłkę – radość. Po zwycięstwie w szatni gospodarzy było głośno od śpiewów i świętowania.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+