Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Potrącenie na Sierakowskiej


Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek potrącenia, do którego doszło w środę po południu, na przejściu dla pieszych na ulicy Sierakowskiej.

Podczas schodzenia z przejścia dla pieszych, mieszkanka Wronek została potrącona przez zjeżdżający z Rynku samochód osobowy. Świadkowie zdarzenia poinformowali o wypadku służby ratunkowe. Pomocy przedmedycznej udzielili poszkodowanej strażacy z wronieckiej jednostki, mieszkający niedaleko miejsca zdarzenia.
Do udzielenia niezbędnej pomocy poszkodowanej przed przyjazdem ratowników medycznych wysłano zastęp wronieckiej straży pożarnej. W związku z tym, że Zespoły Ratownictwa Medycznego były na innych interwencjach, do pomocy wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Miejsce lądowania na Placu Targowym zostało zabezpieczone przez OSP Wronki. Przylot Lotniczego Pogotowia Ratunkowego pokrył się z dojazdem na miejsce zdarzenia Zespołu Ratownictwa Medycznego. Po wylądowaniu śmigłowca, lekarz podjął decyzję o transporcie poszkodowanej do szpitala karetką.

Kierowca osobówki był trzeźwy, pozostał na miejscu zdarzenia do czasu przyjazdu policji. Na czas prowadzenia działań ruch drogowy na wyjeździe z Rynku w kierunku Sierakowa był zablokowany. Sprawę potrącenia bada policja.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+