Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Jarmark Katarzyński


W sobotę 24 listopada w dużej sali Wronieckiego Ośrodka Kultury odbył się Jarmark Katarzyński. Dzień przed liturgicznymi obchodami ku czci św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.

Jarmark rozpoczął się nie jak planowali organizatorzy przy wronieckim muzeum lecz w dużej sali WOKu, zmiana miejsca spowodowana była złą pogodą, na szczęście wszyscy zostali poinformowani na czas.

Na dużej sali było od groma przeróżnych straganów gdzie można było kupić między innymi ozdoby choinkowe, zdrową żywność, wyroby rękodzieła artystycznego, artykuły przemysłowe. Można było także wymienić używane książki. W trakcie trwania jarmarku odbyły się warsztaty tradycyjnych ozdób świątecznych. To wydarzenie przyciągnęło sporo ludzi, właściwie to co można robić w sobotę gdy się nie idzie do pracy czy szkoły, lepiej skorzystać z wolnej chwili i wziąć udział w wydarzeniu kulturowym.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i dyskusji na ten temat. Czy podobał wam się jarmark?


27 listopada 2012
Redakcja

Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+