Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Ukarani za "imprezę" w internacie


Sztab szkoleniowy KKS Lech Poznań ukarał 6 zawodników Młodej Ekstraklasy karą finansową o równowartości 3-miesięcznego wynagrodzenia z powodu filmu nakręconego we wronieckim internacie, który udostępnili w serwisie YouTube.

Film przesłany był w sierpniu 2011 roku, jednak głośno zrobiło się o nim dopiero teraz, za sprawą serwisu Weszlo.com. Przedstawia on specyficzny sposób spędzania wolnego czasu we wronieckim internacie.

– Nie mam nic na swoją obronę. To najgłupszy szczeniacki wybryk w moim życiu. Chciałem bardzo przeprosić za swoje zachowanie moich trenerów, klub i wszystkich kibiców Lecha Poznań. Każdy popełnia błędy, jednak nasze głupie działanie dodatkowo dotknęło klub i nadszarpnęło jego wizerunek, co jest niewybaczalne. Cokolwiek teraz powiem, wiem, że mało kto w to uwierzy. Swoje winy będę musiał odkupić ciężką pracą na boisku. To nie tylko moje zdanie, ale nas wszystkich, którzy są widoczni na filmie – powiedział Szymon Drewniak.


29 lutego 2012
Redakcja

Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+