Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Lans Vegas w Karczmie Brackiej


W piątek 15 lipca zawita do Karczmy Brackiej kapela Lans Vegas.

Koncert odbędzie się w dniu imienin Pana Henia, wiec można nazwać go koncertem imieninowym. Solenizant przewidział nagrody dla uczestników koncertu. Lans Vegas gościć będzie w Karczmie Brackiej już po raz trzeci. Poprzednie koncerty zostały przyjęty z wielką aprobatą, wiec właściciel postanowił zaprosić ją ponownie.

Lans Vegas od samego początku działalności stawiał na oryginalność nawiązując do podstawowej potrzeby ludzkiej jaką jest rozrywka i dobra zabawa. Zespół to nie tylko dźwięki stanowiące największe przeboje nurtu funk/rock wykonywane w unikalnych aranżacjach – to także show, humor, szalone stroje, zwariowane peruki oraz kolorowe okulary. Entuzjazm zespołu wraz z ogromną dawką humoru, spontaniczności oraz pozytywnego szaleństwa udzieli się każdemu bywalcowi koncertu. W pełni profesjonalne brzmienie, jak i umiejętności muzyków dostarczą mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Na scenie potrafią być w jednym momencie Dodą, aby za chwilę przeistoczyć się w Zbigniewa Wodeckiego w najbardziej romantycznym okresie swojego życia :D Lans Vegas stanowi dla słuchaczy źródło doskonałej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Przyjdź i daj się „zlansować” kapeli Lans Vegas.

Koncert rozpocznie się o godzinie 21.00. Bilety w cenie 8 zł do nabycia za barem lub w dniu koncertu.


2 lipca 2011
Redakcja

Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+