Szymon Kulczewski wykulał dwa medale w Pucharze Świata w Chorwacji

W trakcie rozgrywanego w Chorwacji Pucharu Świata do lat 14. Szymon Kulczewski z Dziewiątki-Amiki Wronki zdobył dwa medale.

Reprezentant Polski oraz wronieckiego klubu Szymon Kulczewski najpierw wraz z koleżanką – Amelią Łabędzką z klubu Wrzos Sieraków stanęli do rywalizacji w tandemach mieszanych. Dzięki dobremu kulaniu sierakowsko-wroniecki duet zdołał wywalczyć srebrny medal na międzynarodowych zawodach!

Następnego dnia Wronki oraz Biało-Czerwoni mieli kolejne powody do radości. Szymon Kulczewski już indywidualnie potwierdził świetną dyspozycję z poprzedniego dnia i wywalczył brązowy medal Pucharu Świata U-14 w chorwackim Varaždinie.

To nie są jedyne medale zdobyte przez Reprezentację Polski w trakcie Pucharu Świata. Wszystkich medalistów godnie powitano w trakcie przyjazdu do Wronek.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2023-05-28