Ukraińcy nagrali wzruszający film dla każdego Polaka, który im pomógł

Ukraińcy nagrali wzruszający film z podziękowaniem dla Polaków, którzy angażują się w pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Wideo pojawiło się na oficjalnych kanałach władz ukraińskich.

“Bohaterski narodzie polski, od pierwszego dnia wojny niestrudzenie pomagacie Ukrainie wszystkim, czym możecie. Ukraińcy dziękują Wam z całego serca. Chociaż żadnych słów wdzięczności nie wystarczy za wszystko, co robicie dla nas. Za wolność naszą i waszą!”– napisano w mediach społecznościowych.

Podziękowania kierowane są do wszystkich Polaków, którzy pomogli w jakikolwiek sposób uchodźcom z Ukrainy. Niezależnie czy pomagają na granicy, w dużych i małych miastach, na froncie, przekazując swoje rzeczy, wpłacając pieniądze czy w końcu udostępniając dach na głową.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2022-05-19