Park przy Nadbrzeżnej będzie miał patrona. „To podziękowanie dla burmistrza” – mówią radni

W trakcie czwartkowej sesji Rady Miasta i Gminy Wronki, radni podjęli specjalną uchwałę, nadającą nazwę skwerowi przy ulicy Nadbrzeżnej. Park będzie nosił imię Mirosława Wieczora. Jak wskazują radni, to za zasługi burmistrza dla rozwoju miasta.

Skwer przy ulicy Nadbrzeżnej to jedno z najbardziej kultowych miejsc we Wronkach. Jedna z najlepszych inwestycji powstałych w naszym mieście z budżetu obywatelskiego. Tam każdy mieszkaniec może odpocząć na łonie natury, w atrakcyjnym i bardzo kameralnym miejscu.

Dlatego radni z obozu rządzącego postanowili, że tak wyjątkowe miejsce wymaga wyjątkowego patrona. Rajcowie zgodnie stwierdzili, że to park powinien nosić imię Mirosława Wieczora. Jak sami powiedzieli, to podziękowanie za zasługi dla rozwoju miasta. Radni wymienili wiele ważnych aspektów, wskazujących, że gdyby nie obecny burmistrz, to Wronki nie byłyby tak dobrym miejscem do życia:

  • doskonale zorganizowana opieka zdrowotna
  • harmonijny rozwój klubów sportowych
  • pełne zaangażowanie w opiekę nad bezdomnymi zwierzętami
  • wyjątkowa współpraca z opozycją, powiatem, województwem i rządem
  • mężna postawa w trakcie pandemii, wichur oraz kryzysu uchodźczego
  • możliwość udostępniania postów najlepszej strony, która istnieje w mediach społecznościowych tj. Mirosław Wieczór – burmistrz Wronek
  • bardzo przyjazna atmosfera wśród osób pracujących w Ratuszu
  • pomysł zasadzenia we Wronkach 2022 sztuk narcyzów, które ozdobią ulicę Nadbrzeżną
  • nagroda domatora roku
  • pozyskanie olbrzymich funduszy na rozwój kultury we Wronkach

Na skwerze im. Mirosława Wieczora ma zostać zainstalowana specjalna księga, w której każdy mieszkaniec będzie mógł wpisać swoje podziękowania dla patrona tego cudu architektonicznego i rekreacyjnego. Każdy wpis ma być bezzwłocznie przekazywany do Mirosławowi Wieczorowi, aby jemu było fajnie. Bo zdaniem pomysłodawców – potrzebuje tego.

Portal Moje Wronki, również będzie miał swój udział w świętowaniu sukcesu rozwoju Wronek za kadencji Mirosława Wieczora. Powstała specjalna, cyfrowa księga, w której również będzie można wyrazić swoją wdzięczność. Tony pochwalne dla Burmistrza Miasta i Gminy Wronki można składać tutaj:

www.podziekuj-wieczorowi.pl

Opozycja nie zabrała głosu w czasie czwartkowej sesji rady wskutek tajemniczej awarii nagłośnienia i tabletów, służących do głosowania.

To jest portal Moje Wronki, a artykuł jest żartem primaaprilisowym, jednak cyfrowa księga podziękowań dla burmistrza jest prawdziwa – dobrej zabawy!