Halloween we Wróblewie – straszne derby gminy [FOTO]

Bezbramkowym remisem zakończyły się niedzielne derby ziemi wronieckiej pomiędzy Czarnymi Wróblewo a Wartą Wartosław. Spotkanie nie należało do najlepszych widowisk.

Czarni Wróblewo i Warta Wartosław podzielili się punktami w meczu 10. kolejki Proton A-Klasy. Samo spotkanie rozczarowało osoby, które chciały obejrzeć dobry mecz. Z przebiegu spotkania remis można uznać za jak najbardziej sprawiedliwe rozstrzygnięcie, gdyż żaden z zespołów nie był stroną przeważającą.

Najważniejszym momentem spotkania był rzut karny, podyktowany na korzyść Warty Wartosław. Do wykonania jedenastki podszedł Jacek Plutecki, jednak jego intencje wyczuł bramkarz Czarnych – Tobiasz Konieczny i sparował piłkę w boczną strefę boiska.

W dalszej części meczu oba zespoły nie zdołały umieścić piłki w siatce, nie mieli ku temu też zbyt wielu okazji. Po dzisiejszym wyniku 0-0, Warta Wartosław z 17 punktami znajdują się na 5. miejscu w ligowej tabeli, a Czarni Wróblewo wywalczyli jak do tej pory 13 punktów i zajmują 8. lokatę.

« z 112 »