Zobacz, jak pracują strażacy

W sobotę odbędzie się Dzień Otwarty w OSP Wronki. Będzie można zwiedzić strażnicę, zobaczyć z bliska wozy strażackie, przymierzyć ubranie, w jakim pracują druhowie, a także nauczyć się, jak udzielać pierwszej pomocy.

Wronieccy strażacy znowu otwierają się na gości. Po przerwie spowodowanej pandemią do kalendarza wraca Dzień Otwarty w OSP Wronki. Druhowie jak zawsze przygotują wiele atrakcji dla odwiedzających. Oprócz zobaczenia z bliska jak i w czym działają strażacy, będzie to doskonała okazja, żeby zapisać się do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Będzie również możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19 w strażnicy OSP Wronki. Sobotnie szczepienie odbywać się będzie bez rejestracji (wystarczy dowód tożsamości) i szczepionką firmy Pfizer. Pierwsze 80 osób otrzyma termometr bezdotykowy w promocyjnej cenie.

Osoby mające problemy z dostępem do punktu szczepień mogą skorzystać z bezpłatnego dowozu oraz odwozu. Należy kontaktować się pod numerem telefonu 511 089 541 lub 722 323 146.

Szczepienia będą trwać w godzinach 8.00 – 16.00. Zapraszamy w sobotę 7 sierpnia do OSP Wronki.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2021-08-06