Ruch wahadłowy w Smolnicy

Od dzisiaj na mapie Wronek pojawiły się kolejne utrudnienia. W Smolnicy czeka nas przymusowy postój przed sygnalizacją świetlną.

Od czwartku 22 kwietnia wprowadzony został ruch wahadłowy na drodze wojewódzkiej 182 w Smolnicy, w miejscu przecięcia z obwodnicą. Przewężenie sterowane jest przez sygnalizację świetlną.

Jednocześnie informujemy o kolejnych utrudnieniach w Szamotułach. Od 24 kwietnia do 23 maja nie będzie możliwy przejazd ulicą Ostrorogską oraz Aleją 1-ego Maja. Od 4 maja do 18 czerwca wyłączony z użytkowania będzie również przejazd kolejowy w ciągu ulicy Bolesława Chrobrego.

Postanowiliśmy w jednym miejscu umieścić wszystkie utrudnienia na mapie Wronek. Informacje pochodzą od wykonawców obu inwestycji, możemy tylko ufać, że to co wysyłają będzie miało swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Aktualne utrudnienia drogowe we Wronkach [HARMONOGRAM]

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2021-04-22