Na tropie zimy… – propozycja WOK-u na ferie zimowe

Ferie z Wronieckim Ośrodkiem Kultury co roku były pełne ciekawych warsztatów, atrakcji i spotkań z ludźmi. I choć na powrót do normalności musimy jeszcze trochę poczekać, chcielibyśmy dać Wam choć namiastkę atmosfery tych „zimowych wakacji”.

Warsztatów nie zabraknie. Choć odbywać będą się w innej formie, do której już chyba już trochę Was przyzwyczailiśmy. Na ekranach Waszych komputerów i telefonów codziennie będziecie spotykać się z Kreatywnymi Wronkami, sekcją Jak Malowani oraz uczestniczyć w zajęciach online z ceramiki.

Podczas ferii z WOK-iem często mieliście okazję się roztańczyć. Tym razem nie będzie inaczej! Instruktorka WOK Marta Szablewska przygotuje dla Was cykl zimowych zajęć tanecznych online.

Przeprowadzimy także konkurs fotograficzny pt. „W poszukiwaniu zimy” – o jego szczegółach poinformujemy tuż przed weekendem.

Zaplanowany jest także spektakl online „Kryształowa Królowa Śniegu”, który miał odbyć się w zeszłym roku. Będziecie mogli zobaczyć go od 11 do 17 stycznia. Dostęp do linku ze spektaklem będzie bezpłatny.

Każdego roku zwieńczeniem ferii zimowych był balik organizowany we Wronieckim Ośrodku Kultury. Choc w tym roku nie może się on odbyć, postanowiliśmy namówić Was do… zrobienia go we własnych domach :) Akcja „Zróbmy więc prywatkę…” będzie zwieńczeniem tegorocznych ferii zimowych. Bądźcie czujni, śledźcie nasz profil na Facebooku i oglądajcie warsztaty, a już wkrótce dowiecie się więcej!

via Wroniecki Ośrodek Kultury