We Wronkach będą dwa punkty szczepień

Rząd opublikował listę miejsc, w których będziemy mogli zaszczepić się przeciwko COVID-19. We Wronkach mają być dwa punkty.

Proces szczepień – zgodnie z programem – będzie realizowany etapami. Natomiast już teraz udostępniamy mapę z lokalizacjami punktów szczepień w całym kraju. Będzie ona na bieżąco aktualizowana. – informuje strona rządowa.

Obecnie trwa proces szczepień osób z grupy 0, wskazanej w Narodowym Programie Szczepień (m.in. personel medyczny i niemedyczny szpitali, pracownicy domów pomocy społecznej oraz miejskich ośrodków pomocy społecznej, także zatrudnieni w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych, studenci medycyny).

We Wronkach pojawiły się dwa punkty. Będzie to jeden z obiektów ZZOZ Czarnków, znajdujący się w ośrodku zdrowia. Drugim będzie również obiekt zlokalizowany przy ulicy Partyzantów. Punkt szczepień znajdować się będzie w przychodni lekarskiej Esculap.

Obrzycko i Ostroróg będą miały po jednym punkcie szczepień. Obrzyczanie zaszczepić się będą mogli w przychodni Vita przy ulicy Kruppika, a ostrorożanie u lekarza na ulicy Polnej. W Szamotułach mieszkańcy szczepić się będą w punkcie zlokalizowanym w szpitalu.

Zdjęcie – Twórca: Christian Emmer | Podpis: emmer.com.ar | Copyright: © 2015 Christian Emmer