Przejazd pod wiaduktami znowu zamknięty, na jak długo?

Dzisiaj znowu nastąpiła sytuacja, że przejazd pod oba wronieckimi wiaduktami został zamknięty. Jak długo potrwają utrudnienia?

Wykonawca modernizacji linii kolejowej ponownie zamknął przejazd pod wiaduktami na ulicy Sierakowskiej oraz Powstańców Wielkopolskich.

Na tę chwilę Budimex twierdzi, że ulica Powstańców Wielkopolskich będzie nieprzejezdna do 15 stycznia. Przejazd będzie możliwy od 15 do 24 stycznia. 25 stycznia ma nastąpić kolejne zamknięcie na okres miesiąca.

Natomiast ulica Sierakowska ma być zamknięta do 12 stycznia. Następnie ruch ma się odbywać wahadłowo. Uprzedni komunikat przewidywał, że zamknięcie wiaduktu na ulicy Sierakowskiej będzie trwało do 8 stycznia.

Jednocześnie Budimex poinformował, że planowane zamknięcie przejazdu kolejowego w Stróżkach, które miało nastąpić 11 stycznia zostało odwołane.

Biorąc jednak pod uwagę ostatnie zawirowania z terminami zamknięć, należy liczyć się z tym, że mogą one jeszcze ulec zmianie. Niestety Budimex nie informuje mieszkańców o zmianach i swoich planach.