Zmiana terminu Dni Wronek – poznaliśmy pierwsze informacje o imprezach

W maju nie będzie w naszym mieście imprezy pod nazwą Dni Wronki. Przynajmniej w tym roku. Wroniecki Ośrodek Kultury zaproponował nową formułę imprez na 2020 rok.

Do tej pory tradycją było, że majówka we Wronkach nazywała się Dniami Wronek. Poza jednym wyjątkiem, kiedy w 2018 święto naszego miasta przeniesiono na sierpień. Nie było tutaj przypadku, że to akurat wtedy doszło do zmiany terminu. Przypomnijmy, że w listopadzie odbywały się wybory samorządowe. Teraz następuje powrót do tego pomysłu.


2020 rok będzie rewolucyjny w formule największych imprez, odbywających się pod egidą WOK-u oraz miasta. Zbliżający się długi weekend majowy nie będzie już nazywany Dniami Wronek a Moto Majówką. Wroniecki Ośrodek Kultury tę imprezę zaplanował na 1 maja. Już teraz poinformowano, że na tej imprezie zagrają The Walkers oraz Chłopcy z Placu Broni. Na tę chwilę to jedyne konkretne informacje dotyczące Moto Majówki. Jednak WOK zapewnia, że będzie bardzo głośno.

Więcej informacji podamy wkrótce, jednak już na tę chwilę możemy obiecać, że czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji i będzie… bardzo głośno!

zapewnia Wroniecki Ośrodek Kultury

Druga impreza ma odbyć się latem, a konkretnie między 14 a 16 sierpnia. Ma się ona nazywać Olszynki Fest – Dni Wronek 2020. Na tę chwilę nie wiemy, jaką formułę będzie miało święto miasta. WOK zapewnia, że wkrótce ogłoszą wykonawcę pierwszego koncertu. Ośrodek obiecuje, że się nie zawiedziemy.

Po słowach przytoczonych przez Wroniecki Ośrodek Kultury można wywnioskować, że letnia impreza może być duża. Z niecierpliwością czekamy na propozycje WOK-u.