Pomóżmy Kubusiowi i Oliwce

Oliwka i Kubuś, mieszkańcy Pniew, kilka dni temu stracili oboje rodziców w tragicznym wypadku. Dlatego też prosimy o wsparcie ludzi dobrej woli, które ułatwi choć trochę trudną sytuację, w jakiej się znaleźli. Wierzymy w wielkie serca ludzi, którzy chcą ich wesprzeć w tych ciężkich chwilach.

Koniec świata zawsze przychodzi nagle. Nie pomyślisz nigdy, że nieszczęście dotknie Ciebie, Twoich bliskich… ale wtedy przychodzi śmierć… Nikt nie spodziewał się, że Ewelina i Darek Haufa tak szybko i w tak tragiczny sposób zostawią rodzinę samą na tym świecie.

To nie miało stać się teraz!!!

Oliwka i Kubuś, dwoje dzieci, zostało bez rodziców. Całe szczęście mają fantastycznych dziadków, którzy teraz w tych trudnych chwilach wspierają i opiekują się nimi.

Zostaliśmy jeszcze My: Przyjaciele, Znajomi, Sąsiedzi, Współpracownicy. Pomóżmy rodzinie!

Podajemy nr konta, na który można wpłacać pieniążki. Niestety, ale tylko w ten sposób możemy pomóc rodzinie, a wiemy że pomoc jest im bardzo potrzebna. Przy przelewie prosimy o wpis „Dla Oliwki i Kubusia”.

Pniewskie Stowarzyszenie Perspektywa nr rachunku bankowego 57 9072 0002 2005 0506 7398 0005 lub możecie pomóc poprzez Zrzutkę.

via Wirtualne Pniewy, Zrzutka.pl