Zaginął Tomasz Rogoziński z Wronek

68-latek z Wronek wyszedł z mieszkania w piątek po południu. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z policją.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tomasz Rogoziński odnaleziony!

Policjanci z Wronek prowadzą poszukiwania zaginionego 68-letniego Tomasza Rogozińskiego. Mężczyzna 10 marca, około godziny 15:00 wyszedł ze swojego mieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Pozostawił swój samochód, najprawdopodobniej udał się na spacer do lasu. Zaginięcie zgłosiła zaniepokojona rodzina.

W dniu zaginięcia, mężczyzna ubrany był w brązowy, zapinany sweter golf, z charakterystycznymi wzorami po jego bokach koloru beżowego. Spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, brązowe sportowe buty. Zieloną kurtkę za pośladki, wiązaną w pasie, na myśl przywodzącą ubiór leśniczego. Mężczyzna mierzy 176cm wzrostu, około 90kg wagi, włosy szpakowate. Spacerował samotnie.
Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami z Wronek. Można dzwonić pod numer telefonu 997.

fot. Grażyna Kaźmierczak – Wroniecki Bazar (archiwum)