Ruszyła Nadwarciańska! [GALERIA]

Po wielu miesiącach oczekiwania na lokalne boiska powrócili zawodnicy występujący w Lidze Nadwarciańskiej. Bardzo ciekawie było na Zamościu i  Hubach. Natomiast biezdrowianie zaczęli rok 2015 od pogromu.

Układ tabeli sugerował, że do bardzo ciekawego starcia może dojść na Zamościu, gdzie Błękitni podejmowali Spartę Kluczewo. Gospodarze zaczęli od huśtawki nastrojów. Już w pierwszej minucie, prowadzenie Błękitnym dał Radosław Ciesielczyk, jednak z boiska wskutek urazu musiał zejść Przemysław Bąk. Przez długi czas utrzymywał się wynik 1:0, jednak do głosu doszli goście, którzy dwa razy skutecznie ukłuli Błękitnych. Najpierw po trafieniu samobójczym, a później po golu Marcina Hachuja. Tuż przed gwizdkiem, zapraszającym zawodników na przerwę, Błękitni doprowadzili do stanu 2:2. Po zamieszaniu w polu karnym piłkę do własnej bramki wpakował jeden z obrońców.

Wyniki, terminarz, strzelcy, tabele – Liga Nadwarciańska w jednym miejscu.

Druga połowa zwiastowała więc więcej emocji, jednak były one już jednostronne. Ważna dla losów spotkania była kontuzja, którą odniósł bramkarz Sparty. Przy feralnej bramce na 2:2 zawodnik gości niefortunnie interweniował, wskutek czego konieczna była zmiana. Po przerwie na bramce stanąć musiał zawodnik z pola, brak doświadczenia na tej pozycji dał się zauważyć przy niektórych interwencjach. Po zmianie stron Błękitni byli bardziej zdeterminowani i zdołali stłamsić gości z Kluczewa. Piłka po ich strzałach trzykrotnie znalazła drogę do bramki. Drugą bramkę tego dnia zanotował Radosław Ciesielczyk, który popisał się ładnym strzałem z dystansu. Po golu dorzucili jeszcze Patryk Kawecki oraz Mariusz Stachowiak.