Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Liga Nadwarciańska


TABELE

GRUPA I   GRUPA II
 
Lp. Zespół Punkty   Lp. Zespół Punkty
1. Śródmieście Wronki 27 1. Płomień Kłodzisko 27
2. Błękitni Zamość 19 2. Pożarowo 2008 19
3. Iskra Biezdrowo 14 3. Fortuna Zielonagóra 17
4. Sparta Kluczewo 14 4. Górka Wronki 16
5. Rudki Huby 7   5. Płomień Łężeczki 11
6. Park Śmiłowo 6   6. Grom Binino 9
7. LZS Piotrowo 2 7. Grom Samołęż 3
8. Polonia Wronki* 5 8. Zieloni Ćmachowo 2

* – drużyna Polonii 2012 Wronki wycofała się rozgrywek przed wznowieniem rundy wiosennej

TERMINARZ / WYNIKI

GRUPA I GRUPA II
8 kolejka – 12 kwietnia Wynik 8 kolejka – 12 kwietnia Wynik
Rudki Huby –
Śródmieście Wronki
2:3 Fortuna Zielonagóra –
Górka Wronki
 1:5
Park Śmiłowo –
Polonia 2012 Wronki
Grom Samołęż –
Płomień Kłodzisko
 1:6
Iskra Biezdrowo –
LZS Piotrowo
 13:0 Grom Binino –
Pożarowo 2008
 1:2
Błękitni Zamość –
Sparta Kluczewo
5:2
w. (0:0)
Płomień Łężeczki –
Zieloni Ćmachowo
 2:2
       
9 kolejka – 19 kwietnia Wynik 9 kolejka – 19 kwietnia Wynik
Błękitni Zamość –
Rudki Huby
3:1 Zieloni Ćmachowo –
Fortuna Zielonagóra
3:3
Sparta Kluczewo –
Iskra Biezdrowo
3:1 Płomień Łężeczki –
Grom Binino
0:2
Polonia 2012 Wronki –
LZS Piotrowo
Grom Samołęż –
Pożarowo 2008
0:4
Park Śmiłowo –
Śródmieście Wronki
7:1 Górka Wronki –
Płomień Kłodzisko
0:3
       
10 kolejka – 26 kwietnia Godzina 10 kolejka – 26 kwietnia Godzina
Rudki Huby – Park Śmiłowo Fortuna Zielonagóra – Płomień Kłodzisko  
Śródmieście Wronki –
LZS Piotrowo
Górka Wronki –
Pożarowo 2008
 
Polonia 2012 Wronki – Sparta Kluczewo Grom Samołęż –
Płomień Łężeczki
 
Iskra Biezdrowo –
Błękitni Zamość
Grom Binino –
Zieloni Ćmachowo
 
       
11 kolejka – 10 maja Godzina 11 kolejka – 10 maja Godzina
Iskra Biezdrowo –
Rudki Huby
Grom Binino –
Fortuna Zielonagóra
 
Błękitni Zamość –
Polonia 2012 Wronki
Zieloni Ćmachowo –
Grom Samołęż
 
Sparta Kluczewo – Śródmieście Wronki Płomień Łężeczki –
Górka Wronki
 
LZS Piotrowo – Park Śmiłowo Pożarowo 2008 –
Płomień Kłodzisko
 
   
12 kolejka – 17 maja Godzina 12 kolejka – 17 maja Godzina
Rudki Huby – LZS Piotrowo Fortuna Zielonagóra – Pożarowo 2008  
Park Śmiłowo –
Sparta Kluczewo
Płomień Kłodzisko –
Płomień Łężeczki
 
Śródmieście Wronki –
Błękitni Zamość
Górka Wronki –
Zieloni Ćmachowo
 
Polonia 2012 Wronki –
Iskra Biezdrowo
Grom Samołęż –
Grom Binino
 
       
13 kolejka – 24 maja Godzina 13 kolejka – 24 maja Godzina
Polonia 2012 Wronki –
Rudki Huby
Grom Samołęż –
Fortuna Zielonagóra
 
Iskra Biezdrowo – Śródmieście Wronki Grom Binino –
Górka Wronki
 
Błękitni Zamość –
Park Śmiłowo
Zieloni Ćmachowo –
Płomień Kłodzisko
 
Sparta Kluczewo –
LZS Piotrowo
Płomień Łężeczki – Pożarowo 2008  
       
14 kolejka – 31 maja Godzina 14 kolejka – 31 maja Godzina
Rudki Huby –
Sparta Kluczewo
Fortuna Zielonagóra – Płomień Łężeczki
LZS Piotrowo –
Błękitni Zamość
Pożarowo 2008 –
Zieloni Ćmachowo
Park Śmiłowo –
Iskra Biezdrowo
Płomień Kłodzisko –
Grom Binino
Śródmieście Wronki – Polonia 2012 Wronki Górka Wronki –
Grom Samołęż
       
Play-off – pierwszy mecz
7 czerwca
Godzina Play-off – rewanż
14 czerwca
Godzina
1 – 1 1 – 1
2 – 2 2 – 2
3 – 3 3 – 3
4 – 4 4 – 4
5 – 5 5 – 5
6 – 6 6 – 6
7 -7 7 -7
8 – 8 8 – 8

 

STRZELCY

14 – Marcin Pujanek (Śródmieście Wronki)
13 – Krzysztof Pospieszny (Błękitni Zamość)
9   – Bartosz Byczyński (Śródmieście Wronki)8 – Marcin Antkowiak (Płomień Kłodzisko)
Mikołaj Tuszyński (Płomień Łężeczki)
Andrzej Sześciła (Płomień Kłodzisko)
Robert Antoszewski (Płomień Kłodzisko)

7 – Dawid Jastrowicz (Fortuna Zielonagóra)
Szymon Brzóska (Pożarowo 2008)6 – Albert Ciozda (Grom Binino)
Patryk Jarząb (Park Śmiłowo)
Damian Bajor (Śródmieście Wronki)

5 – Marcin Gębara (Śródmieście Wronki)
Patryk Michalak (Górka Wronki)
Dawid Gębara (Płomień Kłodzisko)
Damian Pachura (Rudki Huby)4 – Karol Truchel (Górka Wronki)
Tobiasz Florek (Park Śmiłowo)
Mateusz Urbański (Polonia 2012 Wronki)
Karol Witkowski (Górka Wronki)
Przemysław Kowalik (Śródmieście Wronki)
Radosław Lewkowicz (Park Śmiłowo)
Mateusz Skowroński (Fortuna Zielonagóra)
Marcin Hachuj (Sparta Kluczewo)
Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+